Magazin

Avşar: Erkeklerin yaptığı arsızlık

Avşar: Erkeklerin yaptığı arsızlık

Hülya Avşar, Turkmax'teki programında yine çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Ünlü sanatçı, kadınların eşcinselliğe yönelmelerini, erkeklerin arsızlığına bağladı.

Cinsellik kadının tekelinde
Hülya Avşar'ın geçtiğimiz günkü konuğu Deniz Goran takma adıyla "Türk Diplomat'ın Kızı" adlı kitabı yazan Selin Tamtekin'di. Tamtekin'le cinsellik üzerine sohbet eden Avşar, "Cinsellik namus değil, bir ihtiyaç... Kadınlar daha az, erkekler daha çok cinselliği seviyor diye bir kanı var. Bence kadınlar daha çok istiyor. Cinsellik kadının tekelinde olan bir şey" dedi.

Erkeklerin yaptığı arsızlık
Sanatçı, erkeklerin yatakta sadece kendilerini düşündüklerini de söyledi: "Onların yaptığı arsızlık... Saldırmak, bir anda rahatlamak ve orgazm olmak için her şeyi gözden çıkarabilirler. Ama bunun bir ön safhası vardır. Sevişirler, dokunurlar ve karşılıklı tahrik sonucunda olur. Bazı erkekler, kendi zevkini tatmin ettikten sonra kadını bir kenara bırakıyorlar."

Eşcinsellerin arkasındayım
Kadınlarda eşcinselliğin, erkeklerin saldırganlığından dolayı başlayabileceğini sözlerine ekleyen Avşar, "Ruhsal dengesi kuvvetli olmayan birçok buna yönelebilir. Ben sonuna kadar eşcinsellerin arkasındayım. Bazı erkeklerin hırtlıklarından kadınlar kadınları tercih ediyorlar" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 11.01.2008
475
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.