Magazin

Avşar, Çilingiroğlu'nu kızdırdı

Avşar, Çilingiroğlu'nu kızdırdı

Hülya Avşar'ın kızları Zehra hakkında söyledikleri Kaya Çilingiroğlu'nu çıldırttı: Amerika'da olsa velayetini alırlaHülya Avşar'ın kızları Zehra hakkında söyledikleri Kaya Çilingiroğlu'nu çıldırttı: Amerika'da olsa velayetini alırlar.

Güncellenme tarihi:

Hülya Avşar 15 yaşındaki kızı Zehra Çilingiroğlu için tartışma yaratacak bir açıklama yaptı! Avşar “Kızımı sokakta içki içmiş, elinde sigara görebilirler. Ben bunlara izin veriyorum kardeşim! Diğerlerine bok yemek düşer. Zehra benden gizli bir şeyi yapmaz. 15 yaşında, gençliğini yaşayacak. Hangimiz o yaşlarda gizli sigara içmedik, alkol almadık ki. İlan ediyorum; karışmayacaklar kızıma. Benim hiç yasağım yok. Hepimiz çocuk olduk. Sigara içtik, içki içtik, dans ettik, öpüştük” dedi.

Avşar'ın sözlerine sinirlenen Kaya Çilingiroğlu, 'Amerika'da bir ebeveyn bu tipte söylemde bulunursa çocuğun velayeti elinden alınır. Hülya ne dediğinin farkında değil' dedi.

Yayın tarihi: 21.10.2013
790
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.