Magazin

Avşar: Çeyiz hazır, koca yok

Avşar: Çeyiz hazır, koca yok

Hülya Avşar, "Çeyizim hazır. Çeyizimin içinde önlüğüm, dantelden masa örtüm var" diyerek evliliğe yeşil ışık yaktı.

Turnuvaya sponsor olan firmalardan hediyeleri kabul eden Hülya Avşar, "Çeyizim hazır artık" diyerek espri yaptı.

Ödül sonrası kameralar karşısına geçerek soruları yanıtlayan Avşar'ın 'Çeyizim artık hazır' sözlerinin hatırlatılması üzerine "Çeyizimi düzdüm. Çeyizimin içinde tutaçım, önlüğüm, dantelden masa ve televizyon örtüm var. Hatta büfem bile var" diyerek evliliğe yeşil ışık yaktı.

İşadamı Saadettin Saran ile birlikte olan Hülya Avşar, 'Çeyiz hazırsa evlilik ne zaman?' sorusuna ise "İlk önce koca bulalım, ondan sonra evleniriz. Ben koca bulmadan çeyizimi hazırladım" diyerek kafalarda soru işareti bıraktı.

Tenis Eskrim Dağcılık Kulübü tarafından 26 Mart- 08 Nisan tarihleri arasında TED kapalı kortlarında düzenlenen 'Amerikan Hastanesi&Hülya Avşar Vetaran Tenis Turnuvası' önceki gün yapılan final maçlarıyla sona erdi.

Turnuvada bu yıl ilk kez "Engel Tanımayanlar" kategorisi adı altında özel maçlar düzenlendi. Hülya Avşar turnuvada TED Başkanı Prof. Dr. Mehmet Tınaz ile birlikte 'Karışık Çiftler' kategorisinde oynadı. Önceki gün düzenlenen ödül töreninde turnuvayı kazananlar ödüllerini Hülya Avşar'dan aldılar. Tenise olan katkılarından ötürü Hülya Avşar'ı TED Başkanı Prof. Dr Mehmet Tınaz ve TESYEV Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Demirhan Şerefhan birer plaketle ödüllendirdi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 10.04.2007
652
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.