Magazin

Avşar: Bir daha etek yok

Avşar: Bir daha etek yok

Geçtiğimiz gün tenis maçı sırasında çekilen etekli görüntüsünün basılmasından rahatsız olduğunu belirten Avşar, "Sizin yüzünüzden etek giymeyeceğim. Zaten bileğim rahatsızlandı, turnuvaya katılmayacağım, fizik tedavi görüyorum" dedi.

Sevgilisi Sadettin Saran'ın sahibi olduğu Radyo Pink'te canlı yayına katılan Hülya Avşar, yayına 5 dakika rötarla sevgilisi Sadettin Saran'ın jeep'iyle bırakıldı.

Hemen yayına kız kardeşi Helin Avşar'ında katılımıyla başlayan Avşar, tenis ile ilgili bağlantı kuran gençlere tam destek olacağını belirtirken şunları söyledi:

"Tenis denince benim anılmam ne ayıp. Çünkü bu spora yıllarını vermiş sporcularımız varken benim ismimin geçmesi yanlış. Ama ben de yıllardır tenis sporu yapan biri olarak hem maddi hem de manevi bu sporu yapanlara desteğimi bırakmayacağım. Tenis eskiden denildiği gibi zengin sporu da değil artık, çok makul fiyata kıyafet ve ekipmanlarınızı tamamlayıp bu sporu yapabilirsiniz" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 29.03.2007
340
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.