Magazin

Avşar, ayrıldığını basından öğrendi

Avşar, ayrıldığını basından öğrendi

İşadamı Sadettin Saran'ın 3.5 yıldır birlikte olduğu Hülya Avşar'la ilişkisini bitirdiğini bir satırlık basın açıklamasıyla duyurmasının yankıları sürüyor.

Güncellenme tarihi:
Ayrılığa Avşar'ın ısrarla evlilik baskısı yapması ve karakter farklılıklarının neden olduğu konuşulurken Saran'ın iletişim direktörü vasıtasıyla yaptığı açıklamanın perde arkasının da bir hayli ilginç olduğu ortaya çıktı. Saran'ın Avşar'a haber bile vermeden basına ayrılık açıklamasını gönderdiği öğrenildi. Asistanı arandı Pazar gecesi 47. yaş gününü Şafak Sezer'le beraber kutlayan ve sevgilisinin neden yanında olmadığını soranlara "Sadettin gezmede" yanıtı veren Avşar, Saran'ın ayrılık açıklaması yaptığını ertesi gün basından gelen telefonlardan öğrendi ve şaşırdı. Saran'ın iletişim direktörü bir satırlık açıklamayı basına gönderdikten sonra ise Avşar'ın asistanını aradı ve durumu anlattı. Saran'ın ailesinin de başından beri Avşar'la ilişkisini onaylamadığı biliniyor. (Milliyet)
Yayın tarihi: 13.10.2010
390
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.