Magazin

Avrupa'daki Türk gençleri sekste hızlı

Avrupa'daki Türk gençleri sekste hızlı

İnternette Avrupa genelinde hizmet veren bir internet sitesinin düzenlediği ankette, Avrupa'da yaşayan Türk gençlerinin yüzde 52'sinin dörtten fazla kişi ile ilişkiye girmiş olduğunu ortaya çıktı.

Avrupa'da yaşayan Türk gençlerinin, cinsellikte Avrupalı yaşıtlarınılladığı ortaya çıktı. İnternette Avrupa genelinde hizmet veren ve başta Almanya olmak üzere yurtdışında yetişen Türk gençleri üzerinde anket yöntemiyle araştırmalar yapan "Vaybee!" sitesinin son araştırması, yurtdışında yaşayan Türk gençlerinin büyük bir bölümünün ilk cinsel deneyimini evlenmeden önce yaşadığını gösterdi.

Sitenin 50 bin Türk ziyaretçi ile gerçekleştirdiği anket, Türk gençlerinin cinsel yaşamlarının Avrupa'daki yaşıtlarından pek farklı olmadığını gösterdi. Gençlerin sanal ortamda fikirlerini açıkça ifade edebildiği ankette, Türk gençlerinin ortalamanın üstünde, aktif bir seks yaşamları olduğu ortaya çıktı.

Araştırma, ankete katılanlardan yüzde 52'sinin şimdiye kadar dörtten fazla kişiyle cinsel ilişkiye girdiğini gösterdi.

Ankete katılanlardan yalnızca yüzde 9'unun cinsel ilişkiye girmediği anlaşılan araştırmada, Türk gençlerinin büyük bir bölümünün ilk cinsel deneyimini evlilikten önce gerçekleştirdiği gerçeği ortaya çıktı.
Yayın tarihi: 18.05.2001
531
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.