Magazin

Aurello'nun eşi ringe çıkacak

Aurello'nun eşi ringe çıkacak

Sekiz ünlü modelin ringte karşı karşıya geleceği Modeller Dövüşüyor adlı yeni programın kadrosunda Fenerbahçeli Aurelio'nun eşi Alice de yer alıyor.

Show TV'de önümüzdeki hafta başlayacak olan Modeller Dövüşüyor adlı yeni programda, ilginç bir isim de yer alıyor.

Her hafta birbirinden güzel mankenlerin ringte dövüşeceği programda Fenerbahçeli futbolcu Aurelio'nun eşi Alice de yarışacak.

Burcu Çağrı, Burcu Okutulmuş, Didem Erol, Didem Taslan, Fulya Keskin, Seçkin Piriler, Yaren Banu Akbaş ve Zeynep Eylem Şenkal'ın katılacağı dövüşlerde Alice Aurelio yedek listede yer alıyor.

Antrenmanları aksatmıyor
Kadrodaki Türk modellerin birinin yarışmasından çekilmesi durumunda dövüşlere katılacak olan Alice Aurelio, tıpkı diğer mankenler gibi eğitime katılıyor ve antrenmanları aksatmıyor. Birincinin altın kemer ve 50 bin dolar ödül kazanacağı yarışmanın yapımcısı Fatih Aksoy, yarışmaya katılacak mankenlerin sigortalarının yapıldığını söyledi. Bir ay boyunca yoğun bir eğitim programından geçecek olan güzel dövüşçüler, ringe çıkıp birbirleriyle karşılaşacaklar.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 10.04.2006
454
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.