Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Atilla Taş'tan Jackson'a Fatiha

Atilla Taş'tan Jackson'a Fatiha

Amerikalı şarkıcı Beyonce, Michael Jackson'ın ölümünden sonra Sony Müzik aracılığıyla popun kralına bir mektup gönderdi.Atilla Taş da Jackson için Fatiha okudu.

Beyonce, "Bu öyle bir trajik kaybı ve korkunç bir gün. Benzersiz Michael Jackson müzik tarihine ve müziğe diğer sanatçılardan daha fazla büyük bir etki yaptı. O sihirli oldu. O hepimiz için çaba gösterdi. Hep pop kralı olacak! Hayat ne kadar nefes aldığınız değildir, hayat kaç kere nefesinizin kesildiğidir. Sanatını görmemiş, hissetmemiş biri için, Bu nesil adına Michael Jackson sihrini canlı izleme fırsatı bulduğumuz için onurluyum. Seni seviyorum Michael" dedi.

Nil çok üzüldü
Nil Karaibrahimgil, önceki akşam verdiği konserinde vefat eden Michael Jackson'a olan sevgisini göstermek için "Jackson 4" yazan tişört giydi. Jackson'un ölümüne çok üzülen ve onun şarkılarıyla büyüdüğünü belirten Nil, konsere başlamadan önce Jackson'ın klasikleşmiş şarkılarını çaldırdı. Nil, "Dünyanın üzerinden kocaman birşey kayboldu, bir yıldız kaydı. Beğendiğim biri Michael Jackson'dı, o gitti, Madonna kaldı. Umarım gittiği yerde burdan daha mutludur. Ben onun kurduğu 'Jackson 5' grubuyla büyüdm. Şimdi biri gitti 4'ü kaldı' diyerek giydiği tşörtü gösterdi. Bu sözleri söylerken müziği kısan orkestrasına, 'Müziği kısmayın o zaten uyuyor" dedi.

Atilla Taş'tan Fatiha
Radyo Klas'ta Hopdedik Ayhan'ın şovuna katılan Atilla Taş, müslüman olduğu iddia edilen Micheal Jackson için canlı yayında dua okudu. Jakson'un vefatına çok üzülen Atilla Taş, ellerini açtı ve Kral için dua edip hakkını helal etti. Canlı yayında Radyo Klas dinleyicilerinde ilgisini çeken Fatiha ve duanın ardından, müslüman olduğu iddia edilen sanatçıya haklar helal edildi.
(Hürriyet)
439
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.