Magazin

Ateşe yürüyorlar

Ateşe yürüyorlar

Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Nebahat Çehre ve Selçuk Yöntem'in rol aldığı 'Aşk-ı Memnu', muhteşem sezon finaliyle tatile giriyor.

Yasak aşkları tutkuyla alevlenen Bihter ve Behlül, ilk kez baş başa kalıyor. Ancak korkmadan ateşe yürüyen aşıkları kötü bir sürpriz bekliyor.

Bihter ve Behlül yangına yürüyor
Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Nebahat Çehre ve Selçuk Yöntem'in oynadığı, Halit Ziya Uşaklıgil'in ölümsüz eserinden günümüze uyarlanan "Aşk-ı Memnu", muhteşem bir sezon finali ile tatile giriyor.

Dizinin sezon finali bölümünün konusu şöyle: Bihter, belli etmek istemese de Behlül'ün Nihal'e eşlik etmesini kıskanmıştır. Kıskançlığın da etkisiyle duygularına teslim olan Bihter, Behlül'ü arayarak aşkını itiraf eder. Bundan sonra iki aşık için birbirlerine karşı koymak daha da zorlaşır. Balonun devamında Behlül'ün anlamlı sürprizleri, Nihal için geceyi daha da özel kılar. Behlül ve Nihal, kendilerini endişe ve kıskançlıkla bekleyen gözlerden habersiz eve dönerler. Gecenin sonunda Nihal, Behlül'e olan aşkını saklamakta çok zorlanır.

Kıskançlık krizi
Evden ayrılmaya karar veren Matmazel, taşınacağı yeni evi tutar. Öte yandan yaklaşan üniversite sınavından önce Nihal'e moral vermek için ailece tekneyle geziye çıkılır. Geziye Elif'le katılan Behlül'ü göz hapsine alan Bihter, ona zor anlar yaşatır.

Aşıklar ilk kez baş başa
Sınav günü Adnan, Nihal'i yalnız bırakmak istemez. Behlül ve Bihter de baş başa kalmak için bir plan yaparlar. Ancak sürpriz gelişmeler, bütün planları değiştirir. Yasak aşk tutkuyla alevlenince, Bihter ve Behlül yangına yürürler.

Sezona damgasını vurdu
Geçtiğimiz sezona damgasını vuran "Aşk-ı Memnu", bu başarıyı geçtiğimiz hafta düzenlenen Altın Kelebek TV Yıldızları Yarışması Ödül Töreni'nde "En İyi Yerli Dizi", "En İyi Erkek Oyuncu" (Kıvanç Tatlıtuğ) ve "En İyi Oyuncu" (Beren Saat) ödülleri ile taçlandırdı. Dizinin bu akşam ekrana gelecek sezon finalinde de tam bir heyecan fırtınası yaşanacak.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 18.06.2009
429
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.