Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ataizi: Bunları hak etmedim

Ataizi: Bunları hak etmedim

Fazıl Say'ın, "Televolelik olunca Hande'yle ilişkimi bitirdim" açıklaması, Hande Ataizi'ni üzdü.

İki hafta önce ayrıldığı sevgilisi Fazıl Say'ın, "Hande ile olunca insan, magazinin kontrolsüz ucuna düşüyor. Ailem televolelik oldun deyince kendime geldim ve ilişkimi bitirdim. Bu yüzden Hande konusu benim için tamamen kapanmıştır" açıklaması, Hande Ataizi'ni üzdü.

Yaşadığı ilişkiye duyduğu saygıdan dolayı ayrılık nedenini açıklamayacağını söyleyen Ataizi, "Konuşmayacağım, çünkü bana yakışmaz. Fazıl konuşuyor olabilir, bu, onu ilgilendirir ama ben konuşmayacağım" dedi.

Tek suçum sevmek
Tek suçunun çok sevmek olduğunu söyleyen Ataizi, konuşmasına şöyle devam etti:

"Sadece şunu söylemek isterim ki, Fazıl'ı çok sevdim, çok aşık oldum. Yaşadığım 4.5 aylık ilişkiden de asla pişman değilim. Ama bu sözleri hak etmediğimi düşünüyorum. Hem üzgünüm hem de ne yalan söyleyeyim kızgınım..." Mardin'deki dizi çekimleri ara verir vermez kız arkadaşıyla birlikte yurt dışına tatile gideceğini belirten güzel oyuncu, bir süre dinlenmek istediğini söyledi.

4.5 ay süren ilişkisinin ardından Fazıl Say'dan ayrılan Hande Ataizi, şu sıralar ünlü piyanistin adını dahi anmak istemiyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 02.05.2007
490
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.