Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ataizi: Bende dengesizlik var

Ataizi: Bende dengesizlik var

Hande Ataizi'nin, 6 yıl önce yaşadığı 'one night stand'i (bir gecelik ilişki) anlatmasının yankıları devam ediyor. Hande Ataizi, "Bazen lafın ayarını kaçırıyorum bunu öğrenemedim" dedi.

Ataizi sağda

Röportajında, "Bir partiden çıktım, çok kötüyüm. Eski sevgililerim Didi ve Uğur Kirik kavga ediyor. 21 yaşındaki bir delikanlı arabasının camını açtı, 'Yardım lazım mı' dedi. 'Sağa çek, 3 dakikaya geliyorum' dedim. Masum bir ifadesi vardı, hoşlandım. Eşimden ayrıldıktan sonra tekrar karşılaştık. O delikanlı, iki yıldır birlikte olduğum Mert İncekara'ydı" şeklinde ilginç bir açıklama bulunan ünlü sanatçı, şimdi bu sözlerinden bin pişman.

Beyaz'ın programına katılan Hande Ataizi, naturel olmaktan şikayet ederek şunları söyledi: "Ben de biraz dengesizlik var. Bazen lafın ayarını kaçırıyorum. Usturuplu olup, çok naturel olmamak gerekiyor. Bir şey söyleyeceğin zaman, üç kere düşünerek söyleyeceksin. Ben bunu hala öğrenemedim" dedi.
(Hürriyet)
456
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.