Magazin

Aşkta 2. raunt

Aşkta 2. raunt

Magazin basının ilgisi nedeniyle ayrılan Nurgül Yeşilçay-Mithatcan Özer ikilisi, önceki akşam Etiler'de bir restoranda objektiflere yakalandı.

Güncellenme tarihi:
NURGÜL YEŞİLÇAY RESİMLERİ İÇİN TIKLAYIN İstanbul Bebek'te objektiflere yakalanınca aşkları ortaya çıkan, 28 gün sonra ise ayrıldıkları yazılan Mithatcan Özer'le Nurgül Yeşilçay, dün akşam Etiler'de magazin basınından uzak bir mekanda buluştu. Mekanda buluşur buluşmaz birbirlerini öpücük yağmuruna tutan ikili, yaklaşık bir saat birbirlerini pür dikkat dinledi. Çift, flaşların patlamasıyla tedirgin oldu. Yeşilçay görüntülenmemek için yüzünü saklarken, mekan görevlileri çiftin önünü kapatıp mekanın kepenklerini indirdi. Gazetecilerin kendilerini görüntülemesine tepki gösteren Mithatcan Özer, kapıya çıkarak gazetecilere, "Bizim hayatlarımız satılık mı, rahat bırakın bizi. İçeride yiyoruz, bunda ne var. Çekmeyin kardeşim" dedikten sonra Yeşilçay'ın yanına geçti. Masada Özer'i sakinleştirmeye çalışan Yeşilçay, birlikte görüntülenmemek için mekandan tek başına ayrılıp taksiye bindi.
Yayın tarihi: 21.03.2011
543
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.