Magazin

Aşkın yaşı yok

Aşkın yaşı yok

Gösteri dünyasının yaşlı çınarları, 'aşkın yaşı olmaz' sözün doğruluğunu kanıtlamak istercesine gencecik sevgili ve eşleriyle objektiflere gülümsüyorlar.

Kiminin torunu yaşında sevgilisi var, kimi kızıyla aynı yaşta olan sevgilisiyle yıllara meydan okuyor. İşte size birkaç örnek...

CNN'in çapkınlar kralı
CNN'in ünlü talk-show ustası Larry King 74 yaşında. En büyük hüneri kamera karşısında sorularıyla ünlülere ecel terleri döktürmek olan yaşlı kurt, bugüne kadar tam yedi kez evlendi. 48 yaşındaki son eşi Shawn Southwick ise ona iki erkek evlat verdi.

Arkadaşının kızı
60 yaşındaki James Woods'un 21 yaşındaki oyuncu sevgilisi Ashley Madison, aslında aktörün yakın arkadaşının kızı. Woods, sevgilisini daha beş yaşında bir çocukken tanıyormuş.

Gününü gün ediyor
Ona 'Kirli Harry' demeleri boşuna değil! Clint Eastwood, 31 yıl evli kaldığı ilk eşinden boşandıktan kısa bir süre sonra kendisinden 35 yaş küçük TV haber sunucusu Dina Ruiz ile evlendi. Oscar'lı yönetmen şu anda 77, Ruiz ise 42 yaşında. Ruiz'in ilk evliliğinden 10 yaşında bir kızı var.

Neredeyse oğlu sayılır
Bruce Willis ile yaptığı evlilikten üç kızı olan Demi Moore, acaba bir oğlu olsun ister miydi? Bu sorunun cevabını bilmiyoruz ama yakışıklı sevgilisi Ashton Kuther'ın, bir erkek çocuğunun yerini aratmadığını tahmin edebiliriz. 45 yaşındaki üç kız annesinin yeni sevgilisi, 29 yaşında bir delikanlı.

Joan'ın su bebeği
74 yaşındaki ünlü oyuncu Joan Collins, bugüne kadar tam beş kez evlendi. Collins'in 42 yaşındaki son kocası Percy Gibson, su sporlarına çok meraklı. 42 yaşındaki Gibson'ın 70'lik eşini mutlu etmekte zorlanmadığı kesin.

Ally'nin antikası
Harrison Ford (65), pek de yaşlı sayılmaz. Hálá Indiana Jones filmlerinde oynamaya devam eden aktör, sevgilisi Calista Flockhart'tan 22 yaş büyük. Ford, "Ally McBeal" dizisiyle yıldızı parlayan Flockhart (43) ile 2002'de tanışmıştı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 17.05.2007
471
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.