Magazin

Aşkın Nur Yengi korkuttu

Aşkın Nur Yengi korkuttu

Aşkın Nur Yengi, 4.5 aylık hamileliğine bağlı şikayetleri nedeniyle kaldırıldığı hastanede kontrol altında tutuluyor.

Ümraniye'de bulunan Hisar İntercontinental Hospitalda tedavisi süren Yengi'nin sağlık durumuna ilişkin açıklama yapan Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Müge Harma, bulantı, kusma ve ağrı şikayetleriyle dün hastaneye getirilen sanatçının sağlık durumunun iyiye gittiğini açıkladı.

Yengi'nin yüksek riskli bir gebelik geçirdiğini ve şu anda yoğun sarf edilecek bir eforunun bulunmadığını ifade eden Doç. Dr. Harma, bu nedenle sanatçının 19 Ağustosta Avea Açıkhava Konserleri kapsamında Levent Yüksel ile gerçekleştirmeyi planladığı konsere olumlu bakmadığını söyledi.

Konser iptal oldu
Sanatçının yarın taburcu edilebileceğini kaydeden Doç. Dr. Harma, Yengi'nin şu anda özel bir odada tutulduğunu, antibiyotik tedavisi uygulandığını ve bebeğinin sağlık durumunun da iyi olduğunu belirtti. Bu arada, Yengi´nin söz konusu konsere çıkamayacağı, başka bir sanatçının katılımıyla konserin gerçekleştirileceği öğrenildi.
Yayın tarihi: 15.08.2006
448
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.