Magazin

Aşkım benden üstün olmalı

Aşkım benden üstün olmalı

Dört aydır hayatında kimsenin olmadığını söyleyen Eylem Şenkal, bu yalnızlığa son verecek kişinin olmazsa olmaz özelliğini açıkladı: "Birlikte olacağım erkek benim ağırlığım altında ezilmemeli!"

Bir tiyatro oyununda rol almaya hazırlanıyormuşsunuz. Bu tiyatro sevdası nasıl başladı?
1998'de "Böyle mi Olacaktı" dizisinde rol almıştım. Yönetmen Murat Kürüz'den tiyatroda da boy göstermem yönünde bir teklif geldi. İçimde de tiyatro aşkı olduğu için kabul ettim ve ilk adımımı attım.

l Bu ilk denemede sahneyi kimlerle paylaşacaksınız?
Öncelikle Müjdat Gezen gibi bir devle birlikte sahneye çıkacak olmanın gururunu yaşıyorum. "Oyuna Gelin, Oyuna Gelmeyin" adlı bu oyunda Tiyatrohane oyuncularıyla aynı sahneyi paylaşacağım. Kemal Kuruçay, Serhat Özcan, Evin Esen, Yıldırım Öcek, Cengiz Okuyucu ve Müjdat Gezen destekli oyuncularla birlikte olacağım.

l Ne tür bir oyun bu?
Komedi türünde... Dans ve müzik ağırlığı da var.

Perdeyi ne zaman açacaksınız?
6 Temmuz'da, Kadıköy Nazım Hikmet Sahnesi'nde perde açacağız. Çıkacağımız turneyle de bu oyun bütün Türkiye'ye ulaşacak. 15 Temmuz'dan itibaren Çanakkale'den yola çıkıp Akdeniz'e kadar gideceğiz.

l Başka projeleriniz var mı gündemde?
Star TV'de "Olmaz Böyle Bir Şey" adlı programım başlayacak. O programda magazin dünyasındaki gelişmeleri değerlendireceğim.

l Son olarak, hayatınızda özel biri var mı?
Dört ay önceye kadar bir beraberliğim vardı. Ancak uyum sorunu çektik ve ayrıldık. Benim birlikte olacağım kişiye aşık olmam lazım. Birlikte olacağım kişinin sportmen olması da tercih sebebi... Ona hayranlık duymam gerekiyor. Eğer ben bir dil biliyorsam, o iki dil bilmeli. Ben bir üniversite bitirdiysem, o iki üniversite bitirmiş olmalı. Benden üstün olmalı yani. Benim ağırlığım altında ezilmemeli.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 28.06.2007
347
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.