Magazin

Aşk yasak söyleriz

Aşk yasak söyleriz

Model Irmak Atuk, Mehmet Ali Erbil’le çıkan aşk dedikodularına, "İki taraf da bekar. Zaten bir ilişki yaşıyor olsak bundan herkesin haberi olur ve çıkar söyleriz dedi.

ırmakatuk

İZMİR Fashion Days kapsamında modacı Ertan Kayıtken’in defilesinde giydiği dekolte ve transparan kıyafetlerle iddialı olduğunu gösteren model Irmak Atuk, Mehmet Ali Erbil’le çıkan aşk dedikodularına, "İki taraf da bekar. Zaten bir ilişki yaşıyor olsak bundan herkesin haberi olur ve çıkar söyleriz. Şu anda bir ilişkimiz yok ama bu olmayacak anlamına gelmez" dedi.

İzmir’de geleneksel hale gelen İzmir Fashion Days’da birbirinden ünlü markaların defileleri yer alırken, ünlü modeller Irmak Atuk, Elif Ece Uzun ve Senem Kuyucuoğlu’da podyumda boy gösterdi. İki günde dört defileye çıkan mankenler, Ertan Kayıtken’in defilesinde dekolte ağırlıklı kıyafetler ile gözlere hitap etti. Defile sonrası çarpıcı açıklamalar yapan Irmak Atuk, ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil ile çıkan aşk dedikodularının kendisini artık sinirlendirdiğini belirtti. "Aramızda bir aşk olsa kimden saklayacağız" diyen Atuk, "Birlikte görüldüğümüzde hemen ’Bunlar aşk yaşıyor’ ve daha da ileri gidip ’Evlenecekler’ yorumu yapılıyor. Hem Mehmet Ali Erbil bekar hem de ben. Ortada saklayacak bir şey yok. Şu anda bir ilişkimiz yok ama bu olmayacak anlamına gelmez. Zaten olursa çıkar söyleriz. Bundan korkuyor değiliz. Ama ilerleyen günler ne gösterir bilmem. Zamanı gelince biz de konuşacağız" dedi.

 

Kaynak: Hürriyet

Yayın tarihi: 30.03.2012
1011
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.