Magazin

Aşk mı yaşıyorlar?

Aşk mı yaşıyorlar?

Bir twitter kullanıcısı, Defne Samyeli'yi Sadettin Saran ile feribotta görüp sayfasında yazınca, açıklamalar peş peşe geldi.

Aşk mı yaşıyorlar?
Birlikte görüldüklerini doğrulayan Samyeli ve Saran, aşk iddiasını ise yalanladı.Sosyal paylaşım sitesi twitter'da bir kullanıcı, ünlü sunucu Defne Samyeli'ni işadamı Saadettin Saran ile birlikte gördüğünü yazdı.

İşte o mesaj:

"Sadettin Saran ile Defne Samyeli birlikte Bursa'ya gidiyor. Hafta sonu kaçamağı. Yeni bomba bir Aşk:) Hülya bu duruma ne der? Defne'nin annesi de yanında. Sadettin'in kızı da var. Aile saadeti:) Feribotla Yalova'ya geçtiler..."

Bu mesaj bir anda magazin dünyasında bomba gibi düştü.

Aşk iddiasına Defne Samyeli, "Bu gibi konuları konuşmayı yanlış buluyorum. İnsanlara artık inanamıyorum. Yani böyle konularda görüş bildirmeyi bile gereksiz buluyorum. Ben böyle konuşmam da. Çünkü konuştuğunuz takdirde nasıl malzeme olunduğunu da biliyorum. Bunu konuşmayı yanlış buluyorum" dedi.

Saran ise uçankuş.com'a yaptığı açıklamada "Olacak şey değil feribotta karşılaştık hepsi bu, daha fazla bir şey söylemeye bile gerek yok" dedi.

Kaynak: Milliyet
Yayın tarihi: 10.10.2011
335
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.