Magazin

Aşk Kırmızı'nın galasında herşey kırmızıydı!

Aşk Kırmızı'nın galasında herşey kırmızıydı!

Osman Sınav’ın başrollerini Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın ve Ezgi Asaroğlu’nun paylaştığı yeni filmi ‘Aşk Kırmızı’nın galasında her köşe kırmızıydı...

Osman Sınav’ın yeni filmi “Aşk Kırmızı”nın galası önceki akşam Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde yapıldı. Prof. Sami Şekeroğlu Sinema-TV Merkezi’ndeki gösterime Osman Sınav ile başrol oyuncuları Nurgül Yeşilçay, Ezgi Asaroğlu ve Tayanç Ayaydın’ın yanı sıra Tuğçe Kazaz, Billur Kalkavan, Janset, Aslı Tandoğan, Yosi Mizrahi, Nuri Alço gibi çok sayıda tanınmış isim katıldı.


Sevişme değil ağlama sahneleri zordu

Geceye yönetmen sevgilisi Tolga Karaçelik ile gelen Nurgül Yeşilçay, filmdeki cüretkâr sahneleri için ağlama sahneleri çok zordu, Cüret, çok zor değildi. Ben filmin tamamını aşık olarak oynamaya çalıştım” dedi.

Sevişmedik dans ettik

Tayanç Ayaydın ise “Biz Nurgül’le Osman Sınav’ın koreografisiyle iki tane dansçı olarak dans ettik” dedi. Nurgül Yeşilçay ve Ezgi Asaroğlu, kırmızılar içindeydi. “Aşk Kırmızı”nın galası önceki akşam yapıldı. Başrol oyuncuları Nurgül Yeşilçay ve Ezgi Asaroğlu’nun kırmızı elbiselerle katıldığı gecede konuklar da aynı renkteki aksesuvarlarıyla dikkat çekti.

Film ekibi, galaya yoğun güvenlik önlemleri altında geldi. Gösterim sonrası kokteyle de katılmayan ekibe çok sayıda güvenlik görevlisi tarafından koruma sağlanması şaşkınlık yarattı. Eski Bakan Fikri Sağlar, geceye eşiyle katıldı. (Kelebek)

Yayın tarihi: 15.03.2013
4216
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.