Magazin

Aşk haberlerine sert cevap!

Aşk haberlerine sert cevap!

Tolga Çevik ve Ezgi Mola'dan aşk haberlerine sert cevap!

Güncellenme tarihi:
ezgi mola

EZGİ MOLA (FOTO GALERİ)Bugün Ezgi Mola ile Tolga Çevik’in “Patron Mutlu Son İstiyor” filminin setinde başlayan arkadaşlığının aşka dönüştüğü iddia edildi.

Magazin dünyasını sarsan bu habere Ezgi Mola ve Tolga Çevik'ten sert bir açıklama geldi.

İŞTE EZİ MOLA'NIN O AÇIKLAMASI...

"TÜMÜYLE GERÇEK DIŞIDIR"

Muvekkilimiz Ezgi Mola'nın bugünkü (8 Aralık 2013) Hürriyet Kelebek ekindeki yazıda bahsedildiği şekilde " EVLi BİR ADAM " ile bir birliktelik yaşadığı iddiasi tümüyle ve külliyen gerçek dışıdır.

"İFTİRADIR SUÇ İSNAD ETMERKTEDİR"

Habercinin yayınladığı yazının gerçek olup olmadığını araştırma zorunluluğu basın meslek ilkelerinden biridir. Hal böyle iken bu kadar ağır bir ithamin araştırmaya bile gerek duymaksızın yazı konusu yapılması hukuka aykırıdır. Ezgi Mola'nın rol arkadaşı Tolga Çevik ile gizli bir ilişki içerisinde olduğunu konu alan bugünkü yazı kesinlikle hiçbir doğruluk taşımayan gerçek dışı bir iddia ve iftiradır ve de suç isnad etmektedir.

Müvekkilim aile yapısı, hayat görüşü ve şimdiye kadar toplum önünde sergilediği tavır ve davranışlar sebebi ile de aile kurumuna bu denli saygı duymaktayken toplum önünde bu kurumu hiçe sayan bir kimse olarak gosterilmesi de gercek dışı bu yazının müvekkilimiz Ezgi Mola' ya vermiş olduğu zararın etkilerini arttırmıştır.

HUKUKİ İŞLEM BAŞLATILACAK

Adı geçen yazıyı hazırlayan, yayınlayanlar hakkında her türlü hukuki ve cezai başvuru müvekkilimiz adına hemen başlatılacaktır. Bu iftira dolu ve müvekkilimizin toplum önündeki itibarını zedeleyen gerçek dışı habere itibar etmemenizi saygıyla arz ederiz.

Avukat Gokce Kilic Gulsaran
Avukat İraz S. Gubbuk

İŞTE TOLGA ÇEVİK'TEN GELEN O AÇIKLAMA:

Bugün ben ve ekip arkadaşım hakkında yayımlanan haber tamamen gerçek dışıdır. Bir hayal ürününden ibaret haber, gerçeği yansıtmadığı gibi, ikimizi de toplum önünde küçük düşüren iddialar içermektedir. Sahne arkadaşımla profesyonel iş ilişkimiz de, dostluğumuz da bu tip iddialarla bozulmayacak kadar güçlüdür.

İlgilenenlerin bilgisine sunarım…

Tolga Çevik

 

Yayın tarihi: 08.12.2013
1887
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.