Magazin

Aşk bitti 6 ay ABD'de

Aşk bitti 6 ay ABD'de

Geçen sezonun en çok konuşulan ismi Sanem Çelik, aynı araba içinde yakalandığı Kudret Sabancı'dan ayrıldı. Çelik kış sezonunu, yazın gittiği Los Angeles'ta geçirecek.

Sanem'in fotoğrafları sağda

O dönem Esra Akkaya ile evli olan yönetmen Kudret Sabancı ile bir çay bahçesinde araba içinde öpüşürken yakalanan Sanem Çelik, "Aliye" dizisinin çekimlerini tamamladıktan sonra Amerika'ya gitmişti...

Yaklaşık 4 aydır Amerika'da bulunan ünlü oyuncu, bu kışı da orada geçirmeye karar verdi. Los Angeles'ta altı aylık bir otel odası kiralayan ve İngilizce kurslarına başlayan Çelik, burada ünlü aktör koçlarından eğitim alacak. Çelik'e bu konuda, uzun zamandır Los Angeles'ta yaşayan Meltem Cumbul yardımcı oluyor. Bu arada Sanem Çelik, Türkiye'den ayrılmadan önce Kudret Sabancı ile ilişkisini bitirdi.

İlişkilerini noktalayan ikiliden Kudret Sabancı ise, Kanal D için çekilen "Binbir Gece" adlı dizinin yönetmenliğine başladı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 06.09.2006
423
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.