Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Aşk bitiren öpüşmeler

Aşk bitiren öpüşmeler

Vizyona giren iki Türk filmi, başrol oyuncularının özel hayatlarını dalgalandırdı. Filmlerdeki öpüşme sahneleriyle öne çıkan Tuba Ünsal ve Cansu Dere'nin aşk hayatı karıştı.

"Hayatımın Kadınısın" filminin galasında Cansu Dere için "Cansu'yu uzun zamandır görmedim, çok görmek isterim" diyerek eski aşkın alevleneceği sinyalini veren Cem Yılmaz, çok geçmeden tavır değiştirdi.

Geçtiğimiz günlerde Dere için "O benim eski kız arkadaşım" diyen Yılmaz'ın bu soğukluğuna, Dere'nin "Son Osmanlı-Yandım Ali" filmindeki Kenan İmirzalıoğlu ile öpüşme sahnelerinin yol açtığı ileri sürüldü.

Tuba da aynı...
Tuba Ünsal da Dere ile aynı kaderi paylaştı. Uzun zamandır Yalın ile birlikte olan Ünsal, rol aldığı "Çılgın Dersane" filminin galasında "Bu ilişki bundan öteye gitmez. Artık evlenmeyi kesinlikle düşünmüyorum" diyerek, Yalın'la ilişkisinin bittiğinin sinyalini verdi.

Ünsal'ın ilişkisinin, adının çekimler sırasında aşk dedikodularına da karıştığı Mehmet Aslan ile öpüşme sahnesi yüzünden çıkmaza girdiği iddia ediliyor. Magazin çevrelerinde ise Yalın'ın bu sahneden rahatsızlık duyduğu ve o yüzden Ünsal ile tartıştığı konuşuluyor.
(Hürriyet/Kelebek)
528
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.