Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

"Aşk benim aşkım, kime ne?"

"Aşk benim aşkım, kime ne?"

Bodrum’da Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın yatında görüntülenen Bahar Özden rest çekti: “Aşk benim aşkım, kime ne?”

Güncellenme tarihi: 28.04.2014

Bodrum’da teknede ünlü bir kulüp başkanının kucağında çekilen fotoğrafları olay olan Bahar Özden, “Bu benim özel hayatım, aşk benim aşkım, kime ne? İstediğim işadamıyla aşk yaşarım” dedi...

‘AiLEMİN KARŞISINA ÇIKAMIYORUM’
Türkiye'’de bir haftadır herkes bu ‘yeğen’i konuşuyor! Bodrum’da bir teknede ünlü bir kulüp başkanının kucağında çekilen fotoğrafları olay olan Bahar Özden, hakkındaki iddialarla ilgili olarak HT MAGAZİN’e konuştu. Haberler yüzünden hayatının kâbusa döndüğünü belirten Özden, “Ben ailemin karşısına çıkamıyorum. 29 yaşındayım, bu yaşıma kadar hayatım boyunca hiç kimsenin bir kuruşuna bile tenezzül etmedim. Hayatım boyunca kimseyi zorla zor durumda bırakacak hiçbir şey yapmadım” dedi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN SUSMA HAKKI TIKLAYINIZ

YAŞANANLARIN hiçbirini hak etmediğini söyleyen Bahar Özden şöyle devam etti: “Bu benim özel hayatım, aşk benim aşkım, kime ne? İstediğim işadamıyla aşk yaşarım. Bundan kime ne? O gün teknede güzel vakit geçiriyorduk, ayağım sehpaya çarptı, o da beni şakalaşarak kucağına aldı. O esnada fotoğraflar çekilmiş.” Özden, “Peki sevgili misiniz?” sorusuna ise, “Zaten fotoğraflar ortada. Bu konuda susma hakkımı kullanıyorum...” diye cevap verdi.

Bir tekstil firmasında ihracat departmanında çalışan Bahar Özden, fotoğrafların ardından şirketin sözleşmesini feshettiğini söyledi.

5624
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.