Magazin

Aşk acısı eroinman yapmış!

Aşk acısı eroinman yapmış!

Evde Tek Başına serisinin yıldızı Maculay Culkin'in, sevgilisi Mila Kunis onu terk edince eroinman olduğu iddia ediliyor

Maculay Culkin

Geçtiğimiz günlerde birkaç aylık ömrü kaldığına dair haberlerle herkesi üzen, bir dönemin çocuk star'ı Maculay Culkin'in, aşk acısı yüzünden eroinman olduğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. 8 yıl büyük aşk yaşadığı kendisi gibi oyuncu Mila Kunis tarafından terk edilince kendini gece hayatına ve uyuşturucuya verdiği iddia edilen Culkin, söylentilere göre bir buçuk yıldır bu hayatı yaşıyor. 2010 yılında Black Swan (Siyah Kuğu) filminin yıldızı Mila Kunis tarafından terk edilen oyuncu, sadece eroine değil ağrı kesicilere de bağımlı.

Hasılat rekorları kıran Evde Tek Başına serisinin yıldızı, 2003 yılında da esrar bulundurmaktan tutuklanmıştı. Culkin ile yollarını ayıran Mila Kunis, bu sıralar Demi Moore'un eski kocası Ashton Kutcher ile büyük aşk yaşıyor.

(Posta)

Yayın tarihi: 07.08.2012
2273
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.