Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Aşk 80 yaşında bile aynı aşk...

Aşk 80 yaşında bile aynı aşk...

Kanseri yenen 80 yaşındaki Ali Tekin, iyileşir iyileşmez iki yıl önce terk ettiği 78 yaşındaki Cemile Oğuz'u buldu ve evlendi.

Ali Tekin, "Beş yıl önce tanışıp imam nikâhıyla birlikte yaşamaya başladık ama iki yıl önce geçinemeyerek ayrıldık. Ayrıldıktan sonra yüzümde bir yara çıktı. Cilt kanseri olduğum anlaşıldı. Hayattan ümidimi kesmedim, hastalığı yendim. Cemile hanımla ayrılmamızın nedeni bendim. Bu yaşta Cemile hanımı böyle yüzüstü bıraktığım için, onun ahını aldığıma inanıyordum. Huzurevinde iki ay önce yine karşılaştık, heyecanlandım. Anladım ki birbirimizi unutmamışız. Özür diledim" dedi.

'İki yıl onun için dua ettim'
Huzurevindeki nikahı Belediye Başkanı Ali Kantürk kıydı. Vali Fatih Şahin ve eşi de şahit oldu. Çok mutlu olduklarını söyleyen Tekin, "Kanseri yenmemdeki etken, eşime sevgimdi. Şimdi ona sigarayı bıraktırmak için elimden ne gelirse yapacağım" diye konuştu. Oğuz da eşi için iki yıldır dua ettiğini söyledi.
(Radikal)
419
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.