Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Aşırı dekolteye karşıyım

Aşırı dekolteye karşıyım

Acun Ilıcalı, kadınların ağır işlerde çalışmasına olduğu kadar aşırı dekolteye de karşı

Habertürk ekranlarında yayınlanan Fatih Altaylı'nın sunduğu 'Teke Tek' programına konuk olan Acun Ilıcalı, "Eşimin çalışmasını istemem" şeklindeki ifadesi hatırlatılınca, öyle bir söz söylemediğini anlattı.

Ilıcalı, bayanlar çalışmasın gibi bir görüşünün olmadığının altını çizdi ve şöyle konuştu:

"Benim rahmetli annem müdürdü. Annem hep 6'da, 7'de gelirdi. Doğru düzgün annemi göremezdim. Hayatım annemi özlemekle geçti. Edirne'den Kadıköy Anadolu Lisesi'ni kazandım, İstanbul'a geldim. Annem cumartesi pazarları İstanbul'a geliyordu. Annem giderken ağlardım peşinden. Çalışmaya giderdi annem. Şimdi ben anne özlemi ile geçirdiğim için şöyle bir açıklama yaptım: Eğer maddi durumum yerinde olursa, eşimin ağır işte çalışmasını istemiyorum. Sonuçta bana göre annelik çok kutsal bir görev. Bazı konuştuklarınız bir şekilde belli yerlerinden alındığı zaman belli bir algı oluşuyor. Bayanlar çalışmasın diye bir şey demiyorum, keşke ağır işlerde çalışmasalar."

AŞIRI DEKOLTEYE KARŞIYIM
Acun Ilıcalı, aşırı derecedeki dekolteden de rahatsızlığını dile getirdi. Ilıcalı, "Aşırı dekolteye karşıyım dedim. Ben kıskanç bir erkeğim. Eşimin dekolte giymesini, karşı tarafın onu seyrederken bir şekilde belli derecede dekolte görünmesini istemiyorum. Eşim de kalkıp bende belirli şeyler istemeyebilir, ben de ona saygı gösteriyorum. Ona uyuyorum" dedi.
(Vatan)
485
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.