Magazin

Aşık olmayı beklemiyordum

Aşık olmayı beklemiyordum

Denise Richards, Bon Jovi grubunun üyelerinden Richie Sambora'yla yaşadığı aşk hakkında ilk kez konuştu. Arkadaşının kocasını ayartmakla suçlanan Richards, "İlişkimiz ikimizin de evliliği bittikten sonra başladı" dedi.

Kime aşık olacağınızı seçemiyorsunuz. Aşık olmayı hiç beklemiyordum. Bu sözler, arkadaşı Heather Locklear'in ayrıldığı kocası Richie Sambora'yla yaşadığı beraberlikle tepki çeken Denise Richards'a ait.

İki çocuğunun babası Charlie Sheen'le inişli çıkışlı bir evliliği olan ve birkaç ay önce boşanma kararı alan Richards, yeni ilişkisi hakkında ilk kez konuştu. 35 yaşındaki oyuncu, Bon Jovi grubunun müzisyenlerinden Richie Sambora'yla objektiflere mutluluk pozları veriyordu ama ilişkileri hakkında konuşmaktan kaçınıyordu.

EN İYİ ARKADAŞIM DEĞİLDİ
Son dönemde basında "Arkadaşına ihanet eden kadın" olarak tanımlanan Denise Richards, "Heather'la arkadaştık, ama basında yansıtıldığı gibi o benim en iyi arkadaşım değildi. İnsanların beni kötü arkadaş olarak lanse etmesine çok üzülüyorum. Ayrıca Richie'yle ilişkimiz ikimizin de evliliği bittikten sonra başladı" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 16.06.2006
401
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.