Magazin

Asgari ücreti 170 TL sandı!

Asgari ücreti 170 TL sandı!

"Kaybedenler Kulübü" filminde Nejat İşler'le oynadığı cesur sevişme sahneleriyle gündemde olan Ahu Türkpençe'nin asgari ücreti 170 TL sandığı ortaya çıktı.

Güncellenme tarihi:
Filmdeki rol arkadaşı Yiğit Özşener ile cumartesi gecesi Okan Bayülgen'in "Disco Kralı" programına katılan Türkpençe'ye, Bayülgen oynadığı tiyatro oyunundan ne kadar yevmiye aldığını sordu. Türkpençe, "Asgari ücretin bir parça daha üzerinde diyelim" yanıtını verince Bayülgen "Aylık mı?" diye sordu. Türkpençe "Oyun başına" deyince Bayülgen'in şaşkınlığı arttı... Ahu Türkpençe'den fotoğraflar için tıklayın.. Türkpençe çevresindekilerin uyarısı üzerine "Asgari ücret 170 lira değil mi? Ben mi yanlış biliyorum" diye sordu. Programın diğer konuklarından Yılmaz Morgul, "Aylık mı, asgari ücret 630 TL" cevabını verdi. Ne diyeceğini şaşıran ve utanan Türpençe, "Hiç bilmiyormuşum, benim salaklığım, kusura bakmayın, cahilliğim. Bayağı asgari ücreti 170 TL zannediyorum" şeklinde konuştu. (Milliyet)
Yayın tarihi: 28.03.2011
533
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.