Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Asena'nın sevgilisi konuştu

Asena'nın sevgilisi konuştu

Asena'nın basınla yıldızı bir türlü barışmayan sevgilisi Serhat Fafal, ilk kez Kelebek'e konuştu. Önceki gün ünlü oryantalle Kanyon adlı alışveriş merkezinde görüntülenen Fafal, "Asena'yı çok seviyorum, çok mutluyuz" dedi.

Asena, uzun zamandır ablasının eski nişanlısı olduğu iddia edilen Serhat Fafal'la birlikte. Ancak Fafal bunca zamandır ısrarla objektiflerden kaçıyor. İkili geçtiğimiz gün gittikleri Levent'teki Kanyon adlı alışveriş merkezinde de basınla kısa süren bir köşe kapmaca oynadı.

Asena ile birlikte kahvaltı yaptığı sırada objektifi fark eden Serhat Fafal, hemen yüzünü gizledi ve fotoğrafının çekilmesine izin vermedi. "Neden sürekli yüzünüzü saklıyorsunuz" sorusunu ise "Ben gazetecileri çok seviyorum ama görünmek istemiyorum. Gelsinler, benimle konuşsunlar, ama beni çekmesinler. Ben ünlü bir insan değilim" diye yanıtladı.

Hemen ardından da Asena'ya olan aşkını dile getirdi: "Ben Asena'yı çok seviyorum, çok mutluyuz. Sürekli televizyonlara çıkarsam, mutlu bir birlikteliğimiz olamaz. Durmadan televizyona çıkan insanların durumunu görüyoruz."
(Hürriyet)
463
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.