Magazin

Asena'nın gittiği kafeyi bastı

Asena'nın gittiği kafeyi bastı

Tatlıses ile Asena arasında yaşanan ayrılık kavgasının ardında "gizli bir aşk ilişkisi" iddialarının yattığı ortaya çıktı.

Kavga kamuoyuna yansımadan önce Tatlıses, Asena'nın aşk ilişkisi içinde olduğu öne sürülen Serhat Fafal'ın Münih'teki kafesini korumalarıyla bastı. Fafal'ın ilişkiyi reddetmesi üzerine Tatlıses, "Asena sizin bacınız, benimse namusum" dedi.

İbrahim Tatlıses ile Asena arasındaki ayrılık kavgası, kamuoyuna yansımadan önce, 19 Ekim günü Münih'te patladı. Tatlıses, Asena'nın Münih'te "Voila" adlı bir kafe işleten Serhat Fafal ile gizli aşk ilişkisi yaşadığı duyumunu aldı.

Asena'nın Münih'te yaşayan ablasının yanında kalmayıp "Cafe Voila"yı işleten üç kardeşin evinde kaldığını ve üç kardeşten Serhat Fafal ile aşk ilişkisi yaşadığı dedikodularını duyan İbrahim Tatlıses, hemen Münih'e gitti.

Korumalarla geldi
Siyah limuzinlerle Cafe Voila'nın önüne gelen Tatlıses, kendisini çevreleyen siyah gözlüklü, kulaklarında dinleme cihazı takılı çok sayıda korumayla kafeye daldı. Bazı korumalar dışarıda bekledi. Asena'yı kafede bulamayan Tatlıses, işletmeci kardeşlerden derhal Asena'yı getirmelerini istedi.

Ancak Asena'nın orada olmadığını söylemeleri üzerine Tatlıses, üç kardeşi sorguya çekti ve Asena ile Serhat Fafal arasında nasıl bir ilişki olduğunu sordu. Serhat Fafal, Asena'nın zaman zaman yengesinin yanında kaldığını, aralarında aşk ilişkisi bulunmadığını söyledi.

"Asena benim namusum"
Tatlıses, Serhat Fafal'ın ısrarla Asena ile aşk ilişkisini reddetmesi üzerine, "Asena sizin bacınız, benimse namusum. Eğer bunlar dedikoduysa, bu tür dedikoduların artık çıkmaması için Asena'yı bir daha bu kafeye ve evinize almayacaksınız" deyip korumalarıyla ayrıldı. Tatlıses, baskından sonra Amerika'ya uçtu. Bu olayların ardından Asena, İbrahim Tatlıses ile ilişkisini bitirdiğini açıkladı.

Asena ile aralarında gizli aşk ilişkisi bulunduğu ileri sürülen Serhat Fafal'ın ise daha önce Asena'nın ablasıyla sekiz yıl birlikte olduğu öğrenildi. Asena ile aşk yaşadığı ileri sürülen Serhat Fafal'ın da Amerika'ya gittiği öğrenildi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 01.11.2004
452
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.