Magazin

Asena yine kızdıracak

Asena yine kızdıracak

Göğüsleri büyütmeye ve toparlamaya yardımcı olan Oestro isimli bir ilacın tanıtımını yapan Asena, İbrahim Tatlıses'i kızdıracak açıklamalarda bulundu.

İbrahim Tatlıses'le ilgili haberleri takip ediyormusunuz sorusuna Asena " Kendi haberlerim dışında kimsenin haberini seyretmiyorum" derken bir muhabirin "İbrahim Bey de aynı açıklamayı yapıyor" sözü üzerine "Taklitler asıllarını yaşatır." dedi.

TAKLİTLER ASILLARINI YAŞATIR
2,5 aylık kullanımdan sonra göğüslerde 2 cm büyüme sağlayan ilacı kendisinin de kullandığını söyleyen Asena " Yaklaşık 6-7 gündür kullanıyorum, şimdiden farketmeye başladı bile. Hostes bir arkadaşım bana tavsiye etmişti, benim bütün kostümlerim özel yapımdır yani göğüs desteklidir. Bundan sonra göğüslerimin Tutti- frutti'deki kızlar gibi büyük ve bitişik olmasını istiyorum." diye konuştu.

YAPTIĞIM YANLIŞLARI YAPMAYIN
Asena "Erkek arkadaşım ilacı kullanmamdan çok memnun, göğüslerimde gelişme olduğunu söyledi. Her erkek büyük göğüs sever tabi erkek arkadaşım da gögüslerimin büyümesini ister " dedi.
Yayın tarihi: 21.10.2006
693
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.