Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Asena: Onun için ölürdüm!

Asena: Onun için ölürdüm!

Son günlerde ailesiyle yaşadığı polemikle gündemde olan Asena, dün sabah Seda Sayan'ın hazırlayıp sunduğu, "Sabahların Sultanı" isimli programa konuk oldu.

Hazırladığı yeni şovundan bahseden Asena, Sayan'ın aile ve İbrahim Tatlıses'le ilgili sorularına da yanıt verdi...

Dört yıl birlikte olduğu Tatlıses'ten aldatıldığı için ayrıldığının belirten Asena, konuşmasına şöyle devam etti:

"Yuva kuracağım dört tane ilişkim oldu. İlk erkek arkadaşımla evlenmek istedim. O zamanlar deli dolu çağlarımdı. Voleybolcu, dansçı olacağım diye ortalıkta dolaşıyordum. O da bana, 'sen emellerini gerçekleştir' dedi ve beni bıraktı. İkincisi tam dansçı olduğum zamanda karşıma çıktı.

Bu kez ben tencihimi danstan yana yaptım. Üçüncüsü malum şahıs! Evliliğe meraklı biri değilim. Ondan da sadece sadakat bekledim. Ama aldatıldım. Onun üzerine, 'Beni sevmeyeni ben de sevmem' diyerek çekip gittim. Dördüncüsünden de bekliyoruz işte. Ben dört insanı da çok sevdim."

İbrahim Tatlıses için kendini kurşunların önüne bile attığını söyleyerek ilginç bir açıklamada bulunan Asena, "Ben diğer beyfendiye ayağımı feda ettim. Hep ona, 'sana gelen bana gelsin' derdim. O dönemde kendini at derse, atardım. Yani o beyefendiyi çok sevdim. Böyle bir sevgi yoktu. Neyse, ben ilişkimdeki o insana müthiş saygı duyuyorum. Kimseye laf ettirmem. Yaşanmış ilişkim, acısıyla tatlısıyla benimdir. Ancak aynı saygıyı ben de bekliyordum"
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 29.09.2006
308
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.