Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Asena konuştu Tatlıses sustu

Asena konuştu Tatlıses sustu

Tatlıses, geçen yıl kendisi sahnedeyken silahların patladığı Etiler'deki Keops adlı kulüple anlaşırken, Asena ise Ulus Civanım Bar'daydı...

Ünlü türkücü cuma ve cumartesi geceleri program yapacağı bara korumaları eşliğinde geldi. İçeri giren müşteriler ve basın mensupları tek tek arandı. Müşterilerin ruhsatlı silahları kapıda toplandı. İçeride pekçok sivil polisin olduğu gözlendi. Ayrıca asayiş şubesine bağlı polisler müşterilerin üzerini içeride de aramaya devam etti. Tatlıses, sahnede Asena ile ilgili tek kelime söylemedi. Ulus Civanım'da sahneye çıkan Asena ise kendisini izlemeye gelenlerin biraz gergin olduğunu fark edince 'Bugün hepiniz zırhınızı giyerek gelmişsiniz. Buna gerek yok, biraz rahat olun' dedi.

30 şişe şampanya geldi
İbrahim Tatlıses'in uzun süre kendisi ile anlaşması olduğu için farklı mekanlarda çalışamayacağını ileri sürdüğü Asena, yaşanan gerginliklerin ardından ilk kez sahnedeydi. Ulus Civanım Bar'la iki gecelik anlaşma yapan oryantalin önceki akşamki ilk programına ilgi yoğun oldu. Sahneye barın korumaları eşliğinde gelen ve programı yaklaşık 10 dakika süren Asena'nın kilo aldığı ve göbeklendiği dikkatlerden kaçmadı. Bar sahiplerinin uzun bir aradan sonra sahnelere dönmesini kutlamak için sahnesinin önünde 30 şişe şampanya açtırdığı Asena'nın neşesi yerindeydi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 05.12.2004
423
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.