Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Asena 'G-string' sevmiyor

Asena 'G-string' sevmiyor

Önceki gün Türkmax kanalında yayınlanan "Normal misin?" adlı programa katılan Asena, g-string giymekten nefret ettiğini söyledi.

Gani Müjde ve Tuba Ünsal'ın sunduğu, Pakize Suda, Kaya Çilingiroğlu ve Onur Baştürk'ün yorumcu olarak katıldığı "Normal misin?" adlı programın önceki günkü konuğu Asena'ydı...

Programda, Türk halkının haftada kaç kez banyo yaptığı ve ne sıklıkla yatak çarşafı değiştirdiği de konuşuldu. Çarşaf konusunun açılması üzerine "Ben haftada bir değiştiririm, her gün onunla uğraşamam" diyen ünlü oryantale, Onur Baştürk "Ya bir partnerin olursa" diye sordu.

Söze giren Tuba Ünsal ise "Onur, işlem yapmanızı kastediyor" diye bir açıklama getirdi. "O durumda her gün çarşaf değiştiririm" diyen Asena, g-string giymekten nefret ettiğini fakat dans ederken giymek zorunda olduğunu da belirterek "Normal zamanlarda pamuklu iç çamaşırı giyiyorum" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
568
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.