Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Asena evlilik sorusuna kızdı

Asena evlilik sorusuna kızdı

13 kez tanıtım için gelinlik giydiğini söyleyen Asena, evlilikle ilgili sorulan sorulara tepki gösterdi.

Lutfi Kirdar Uluslararasi Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen Evlilik Fuarı'ndaki bir defilede podyuma çıkan Asena, kırmızı ve beyaz bir gelinlik giydi. 13 kez tanıtım için gelinlik giydiğini söyleyen Asena, evlilikle ilgili sorulan sorulara tepki gösterdi.

Ünlü oryantal "Evlenecek misin diye lubali bir şekilde soru sorulmasından hoşlanmıyorum. Çünkü evlilik kutsal bir kavram. O kadar oyuncak olmuş ki, insanların bunu çok fazla ağzına alıp dile getirmesini sevmiyorum. Benim, 'Hayır evlenmeyeceğim' demem de bu kutsal müesseseyi dile dolayıp paçavra haline getirmemeniz için" dedi. Asena, evlendiği zaman mesleğine devam edip etmeyeceği yönündeki soruya da, "Mesleğimi yine yaparım, evlendiğim adamın kararı olamaz. Belki okul açar hocalık yaparım, ama tabii çok aktif olmam. Geri planda olurum ama bu benden kaynaklanan bir durum olur. Evlendiğim adam dans edeceksin ya da etmeyeceksin diye karar veremez" diye yanıt verdi.
(Hürriyet)
440
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.