Magazin

Asena çılgın partide

Asena çılgın partide

Oryantallikten şarkıcılığa geçiş yapan Asena, Muğla'nın Bodrum ilçesinde dans gösterisi yapıp, tek şarkılık 'konser' verdi. Asena, şarkısı ve danslarıyla hayranlarına uzun süre unutumayacakları keyifli bir gece yaşattı.

Güncellenme tarihi:
ÇILGIN PARTDEN FOTOĞRAFLAR VE DAHA FAZLASI Geçen Ocak ayında ilk solo albümünü çıkaran Asena, dünyanın en büyük yüzen diskoları arasında gösterilen Bodrum´daki Club Catamaran´da sahne aldı. Club Catamaran´ın dansçılarının nefes kesen gösterilerinin ardından sahneye gelen Asena, 20 dakikalık oryantel şovuyla ilk bölümde izleyenleri coşturdu. Bazı izleyicilerde danslarda Asena´ya eşlik etmeye çalıştı. İkinci bölümünde, pembe oryantel kıyafetlerini değiştirip, elbise giyen Asena, 'Danceuse Asena - Dönüşü yok' adlı dans ve müzik albümündeki, 'Uçan Kuş' adlı şarkısını seslendirerek, hayranlarına veda etti. Konseri bin kişi izledi. Asena, gösterinin sonunda gazetecilerin sorularını yanıtlerken, gördüğü ilgiye, bunca senedir, ne olursa olsun hayranlarının Asena'sı olmasıma bağladığını söyledi. Kendisini geliştirdiğini, dansını ve fiziğini yenilediğini belirten Asena, "Bir yerde çıkmasam da, oynamasam da yapmam gerekeni kendim için yapıyorum. Çünkü görsel bir şov yapıyorum. Sevenlerimin karşısına kötü bir şekilde çıkmak istemiyorum. Bu kadar insan buraya benim için gelmişse ben de onların bana göstermiş olduğu sevgiye kendime iyi bakarak ve geliştirerek karşılık vermeye çalışıyorum. Uzun bir süre sahne almıyordum. Ama, Culb Catamaran´a geçen seneden vermiş olduğum bir söz vardı. Sözü ve söyledikleri her zaman geçerli olan, sözünün arkasında duran bir insanım" dedi. Aynı saatlerde Teoman'ın da Bodrum'da sahne aldığının hatırlatılması üzerine Asena, "Dans ve şarkı söylemek farklı şeyler. Teoman'ın da sahnesini izledim. O da büyük bir izleyici kitlesine sahip. Bu gece farklı mekanlarda etkinlikler vardı ve ben seyirciyi paylaştığımızı düşünüyorum" diye konuştu.
Yayın tarihi: 24.07.2010
499
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.