Magazin

Asena: Birinci olamayacağım

Asena: Birinci olamayacağım

21. Uluslararası Optik ve Optalmolojik ürünler Fuarı 2007, 500'den fazla markayı temsil eden en yeni gözlük, gözlük aksesuarları ve optik araç tasarımlarını sergileyen 250'den fazla katılımcıya ev sahipliği yaptı.

Fuarı ziyaret eden ünlüler arasında ünlü oryantal Asena'da vardı. Merve Optik standında Mustang güneş gözlüklerini tanıtan Asena tanıtım için getirilen Mustang araba da tanıtım yaptı.

Asena basın mensuplarının gözlerinizi sigortalatmayı düşündünüz mü? Sorusuna, "Bana kimse değer biçemez. Yani bir insana fiyat biçilmez, bu çok çirkin bir şey. Hayat sigortam var ama gidip özel bir yerimi sigorta yaptırmadım. Benim vücudumun her yeri benim için çok önemli" dedi.

Buzda Dans yarışmasında birinci olup olamayacağını soran basın mensuplarına Asena, "Ben hayatta kimseyle tartışmam. Ben birinci olmayacağım. Yüreğim başından beni öyle söylüyor" dedi. Kadınlar günü olması dolayısıyla sevgilisi Serhat Fafal'ın kutlamadığını ve kendisinin onu arıyarak kutladığını söyleyen Asena,"Serhat'ı aradım. Kadınlar günün kutlu hayırlı mutlu olusun dedim" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 10.03.2007
390
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.