Magazin

Asena Atalay'dan Mahkeme Üstüne Mahkeme!

Asena Atalay'dan Mahkeme Üstüne Mahkeme!

Asena Atalay, eski eşi Caner Erkin'in üçüncü kişilerle ilişkisi varmış gibi göstererek ‘ahlaksız kadın imajı’ çizdiğini ileri sürerek dava açtı

Caner Erkin ile Asena Atalay arasında sular durulmuyor. Nafaka, mal paylaşımı ve velayet konusunda davalık olan ikiliden son hamle Asena Atalay’dan geldi.Atalay, avukatı Beyza Sındıraç aracılığıyla, üçüncü kişilerle ilişkisi varmış gibi göstererek ‘ahlaksız kadın imajı’ çizdiğini ileri sürdüğü Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'e 100 bin TL’lik manevi tazminat davası açtı.

Caner Erkin ile Asena Atalay arasında gerilim sürerken, Erkin “Asena evliliğimiz sırasında üçüncü kişilerle birlikte oldu” açıklaması yapmıştı. Bu açıklamadan sonra akıllara Berkay gelmiş ve Berkay da “Üçüncü kişiler diyor, kişi demiyor. ‘Kişiler’ olunca bir kişi olmuyor zaten. Konunun benimle alakası yok. Beni ilgilendiren bir konu değil" demişti.

 

 

 

Yayın tarihi: 24.04.2017
1580
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.