Magazin

Artık sadece arkadaş değiller

Artık sadece arkadaş değiller

Cem Yılmaz'la Ahu Yağtu tam bir yıl önce Nişantaşı'nda sarmaş dolaş görüntülendi.

O zaman, "Sadece arkadaşız" diyen ikili arasında son birkaç aydır aşk başladığı ortya çıktı. Güzel manken Yağtu'nun Yılmaz'ın evinde kaldığı iddia edildi.

BAŞKALARIYLA GÖRÜLDÜLER
Yılmaz ile Yağtu, bir yıl önce Nişantaşı'nda bir barda eğlendikten sonra çıkışta sarmaş dolaş görüntülendi. İkili, fotoğraflarını çeken gazetecilere "Sadece arkadaşız" dedi. Bu olayın ardından güzel manken oyuncu Serkan Altunorak'la el ele gece gezmesine çıktı. Yılmaz ise bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Cansu Dere'ye döndü.

AHU, CEM'İN EVİNE TAŞINDI
Aradan geçen bir yılda köprünün altında çok sular aktı. Bugünlerde sanat camiasında insanların tek konuştuğu konu Cem Yılmaz'la Ahu Yağtu'nun aşkı. Bir yıl önce "Sadece arkadaşız" diyen Yılmaz'la Yağtu birkaç ay önce aşk yaşamaya başladı.

HaberTürk'ün haberine göre; güzel mankenin, son birkaç haftadır ünlü komedyenin Levent'teki evine taşındığı ve orada kaldığı söyleniyor. Dostları, ikilinin çok mutlu olduğunu anlatıyor...
Yayın tarihi: 22.10.2011
510
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.