Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Artık paraya para demiyor

Artık paraya para demiyor

Wimbledon'ı kazanan en genç tenisçilerden olan ve Kournikova'nın pabucunu dama atan Sharapova'nın serveti 26 milyon dolara ulaştı.

Güncellenme tarihi: 05.05.2014
Rusya'nın tenis dünyasına armağan ettiği yeni süper starı 17 yaşındaki Maria Sharapova, elde ettiği başarılarla kısa sürede 26 milyon dolarlık bir servetin sahibi oldu. Wimbledon'ı kazanan en genç tenisçilerden Sharapova, vatandaşı Anna Kournikova'ın pabucunu da dama attı. Wimbledon sonrası genç yıldız, milyon dolarlık anlaşmalar imzaladı. Sharapova, ayakkabı ve tenis kıyafetini 7 yıl giymesi karşılığında Nike firmasından 10 milyon dolar aldı. Parlux Fragrances'ın, Sharapova'ya adını taşıyan parfümü karşılığında 3 yıl için ödediği ücretin tutarı 5 milyon dolar. Peş peşe anlaşmalar Motorola, 3 yıllık kontrat karşılığı 4.5 milyon doları gözden çıkardı. Nec notebook, 2 yıllığına tenisçiye 3.5 milyon dolar verdi. Prince, raket için 5 yıl için 3 milyon dolar ödedi. Sharapova'nın serveti 26 milyon doları buldu. (Milliyet) Sharapova burada!
391
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.