Magazin

Artık özgür bir kadınım

Artık özgür bir kadınım

Son dönemde sık sık kavga ettikleri için ilişkilerinde ara verme kararı alan Pınar Altuğ ile sevgilisi Tony, geçtiğimiz salı tamamen yollarını ayırdılar.

Pınar'ın fotoları sağda

Birbirlerine saygılarını kaybetmemek için birlikteliklerine nokta koyduklarını açıklayan Pınar Altuğ, "O da genç bir erkek, ben de genç bir kadın. Tabii ki hepimizin yeni bir hayatı olacak. Geçtiğimiz salı günü kendisiyle oturup konuştuk. Bir arada yapamayacağımızı anladık ve ayrıldık. Salı gününden itibaren özgür bir kadınım" dedi.

Bu arada hayatında kimse olmadığını, "Can" adında bir gençle de birlikteliği bulunmadığını söyleyen Pınar Altuğ, "Bekar bir kadınım. Hayatımda birisi olabilir ama o kişi Can olamaz. Mümkün değil" dedi.

Genç oyuncu konuşmasına şöyle devam etti: "Bir ilişki yaşadığım zaman bunu sizlerden asla sakladım. Bir tek ilişkinin en başında Tony hakkında bir şey söyleyemedim, çünkü benim Birol Güven'le bir anlaşmam vardı. Anlaşma gereği de konuşamazdım. Konuşursam, bunun cezası vardı. İşte insanların anlamadığı nokta buydu. Yoksa ben Tony'yi inkar etmedim. Sadece onun hakkında konuşamadım, dediğim gibi konuşursam ceva ödeyecektim. Şu an hayatımda kimse yok. Ama olursa da söyleyemeyeceğim bir anlaşmam yok. O yüzden birlikteliğimi gönül rahatlığı ile söylerim, saklamam."
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 30.07.2006
344
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.