Magazin

Artık kimsenin canını yakmayacağım

Artık kimsenin canını yakmayacağım

Yeşim Salkım, radikal kararlar aldı. İşte Salkım'ın birkaç gün önce uygulamaya koyduğu kararları:

1- Magazinde az görüneceğim. 2- Az konuşacağım. 3- İşimle gündeme geleceğim. 4- Kimsenin canını yakmayacağım. Canımı dahi yaksalar "Canınız sağolsun" diyeceğim. 5- Özel hayatımı gizli yaşayacağım.

Herkes "Eeee neydi, ne oldu" diyor. Bunları duyduğunuzda üzülüyor musunuz?

- Hayır. Çünkü hiçbir şey olmadı ki. Yine aslanlar gibiyim. Şimdi halkın gözünde daha da güzel bir yerdeyim. Hiç boşu boşuna ümitlenmesinler, kimse beni yıkamaz. Ben gücümü yanımdaki erkeklerden almıyorum. Birileri de benim için 'hacı yatmaz' diyormuş. Ne güzel bir şey! Aslında beni çok seviyorlar, ben bunu biliyorum.

Hakan Uzan'la evliliğinizde güçlü, korkulan bir kadındınız...

- Dışarıdan görünen öyleydi ama hiç alakası yoktu...

Şimdi kuaför bir sevgiliniz var. Acaba bu yüzden mi "Nereden, nereye" diyorlar?

- Ben insana değer veriyorum. İnşallah bir gün beni anlarlar! Ben çocuğumun babasına aşık olduğum zaman, beş kuruş parası yoktu. Çocuğumun babası bir uç, Hakan Uzan başka bir uç. Arben (İçli) ise ortada bir yerdeydi. İlker de (İnanoğlu) kendi dünyamın içinden biriydi, denemek istedim. Olmadı, aynı meslekten iki kişinin bir arada olması daha da zormuş. Şimdiki sevgilim tamamen bu dünyanın dışından. Huzuru, mutluluğu arıyorum. Umarım ben de aradığımı bir gün bulurum. Ama artık evlenmeyeceğim.

Peki her evliliğinizi planlı programlı mı yaptınız?

- Bu işleri planlayıp programlayanları görüyoruz. Hepsi evliliklerini çok güzel götürüyorlar. Çocuk da yapıyorlar. Ben çocuk yapmadım. Eğer öyle yapsaydım, bu kadar üzüntü yaşamazdım.
Yayın tarihi: 16.03.2007
1107
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.