Magazin

Arkamdan kuyumu kazmışlar

Arkamdan kuyumu kazmışlar

Geçen yıl çektiği şampuan reklamı, bu sezon gösterime girecek olan Hülya Avşar, düzenlenen basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Reklam filmini çektiği günlerde evli olduğu hatırlatılan Avşar, "Ben o günlerde işimde gücündeydim. Meğer arkamdan kuyumu kazmışlar" diyerek Feraye Tanyolaç'a isim vermeden gönderme yaptı.

Geçtiğimiz yaz çekimleri Bodrum'da yapılan, 'Hayat Proteinli Şampuan'larının, reklam kampanyasında rol alan Hülya Avşar, bu sezon gösterime girecek olan filmle ilgili düzenlenen basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Toplantı sırasında oldukça keyifli olan Avşar, gazetecilerin, "Reklam filmini çektiğiniz sırada evliydiniz, şimdi ise durum farklı. Ne düşünüyorsunuz"' sorusuna ilk kez diğer demeçlerinin aksine bir yanıt verdi.

O günlerde işinde gücünde olduğunu söyleyen ünlü sanatçı, "Malesef o zaman evliydim ve arkamdan çevrilen işlerin farkında değildim. O zaman saf, masum, işimde gücümde olan bir kadındım. Meğer arkamdan kuyumu kazmışlar, haberim yok" diyerek, Kaya Çilingiroğlu ile evliliğini bitiren olarak gösterilen Feraye Tanyolaç ve eski eşini hedef aldı.

PSİKİYATR ETKİSİ Mİ
Hülya Avşar'ın bu açıklamaları, geçtiğimiz hafta TGRT'de yayınlanan şov programına konuk ettiği psikiyatr Cem Mumcu'nun, "Siz bir boşanma sonrası normal tepkileri vermediniz. Eşinizle dost kalmayı tercih ettiniz. Yas tutmalıydınız. Ondan sonra bu iş bitmeliydi. Sanıyorum ki sizin bilmediğiniz, düşünemediğiniz eski eşinizle bir bağ var" sözlerinden sonra yapması, 'psikiyatrdan mı etkilendi" sorusunu akla getirdi.

TEK TAŞIMI KENDİM ALDIM
Victoria Beckham'ın bir röportajda söylediği, 'Güzel kalmanın üç sırrı var; bunlar insanların söylediklerini ciddiye almamak, zengin bir koca bulmak ve o kocanın parasını rahatsızlık duymadan yiyerek alışveriş yapmak' açıklamalarına da katılmadığını söyleyen Avşar, "Ben bu zamana kadar hiç erkek parası yemedim. Tek taş pırlantalarımı bile kendim aldım. Bizim Kaya ile birbirimiz özel günlerde bir şey almama gibi bir sözümüz vardı. Victoria'ya sadece kimsenin söylediğini ciddiye almama konusunda katılıyorum" dedi.

Eğreti gelin pişmanlığı
Önceki gün Atıf Yılmaz'ın cenaze törenine katılan Hülya Avşar, ünlü yönetmenin son filmi "Eğreti Gelin"de Nurgül Yeşilçay'ın oynadığı rolün kendisine teklif edildiğini, bu rolü kabul etmediği için de şimdi büyük pişmanlık duyduğunu söyledi. Avşar, "Eğreti Gelin filmini bana teklif ettiğinde keşke Atıf Abi'nin sözünü dinleyip oynasaydım, işlerimi bir tarafa bıraksaydım, ama olmadı. Deniz Türkali ile görüştüm, yeni bir proje yapıp Atıf Abi'nin bu isteğini yerine getirmek istiyorum" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 09.05.2006
506
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.