Magazin

Arkadaşız dediler sevgili çıktılar!

Arkadaşız dediler sevgili çıktılar!

Bu nasıl arkadaşlık?

Güncellenme tarihi:
Arkadaşız dediler sevgili çıktılar!
Gösteri dünyasının ünlülerinin en çok başvurduğu 'pembe' yalanlardan biridir: "Sadece arkadaşız" demek.

Yeni bir ilişkiye başladıklarında bunu belki de haklı olarak hemen basına açıklamak istemezler. Sonunda da gerçek ortaya çıkar. Üstelik bu tür pembe yalanların milliyeti de olmaz. Yerliler de yabancılar da söyler bunları. İşte magazin dünyasının en çok başvurulan "pembe yalanını" söyleyen ünlüler.Kaynak: Hürriyet
Yayın tarihi: 18.07.2011
357
YORUMLAR

belki kimse bu kadar didiklemese onlar da yalan söylemek zorunda kalmazlar...

diyorum ben 21.07.2011 11:21:33

bence birini tanımadan onun hakında yorum yapmak iyi bir şey değil, herkesin kendi hayatı nasıl istiyorsa öyle yaşar.Magazine gelince belkide gerçekden arkadaşken basın onları yakınlaştırmış olamazmı.Hepimiz doğru kişiyi bulmadan önce bikaç kişiyle çıkarız tanımak için yalanmı bu yüzden sert yorum yapmaya gerek yok bence(tabi herkesin fikri farklı)

azize 18.07.2011 16:22:39

sizde bir alemsiniz yani... tabi öyle diyecek nasıl diyecekler başka.... sık sık sevgili değiştiriyorlar zaten milletin gözünde pek iyi görünmüyor ahlak durumları bilinmemesi halinde böyle.... birde bütün ilişkileri bilinse ne olur allah bilir.....!

lila 18.07.2011 14:23:00

bunların işine akıl sır ermez zaten nasıl bir hayat yaşıyorlar ben anlamıyorum bence sefil bir hayat...birinin altından kalkıyorlar birinin altına yatıyorlar hepsinin sütü bozuk...ama cehennemede odun lazım...

nurdan yılmaz 18.07.2011 12:17:10
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.