Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Arda Turan'la Evlenme Şartıyla Barışmış!

Arda Turan'la Evlenme Şartıyla Barışmış!

Arda Turan ve Aslıhan Doğan, 6 aydır süren ayrılıklarına noktayı koyarak yeniden bir araya gelmişti. Sürpriz birleşmenin altından Aslıhan'ın 'evlilik' şartı çıktı

İki yıllık birlikteliklerini ekim ayında noktalayan Aslıhan Doğan ile Arda Turan, geçen hafta yüz yüze görüşerek barıştı.

Her şey, A Milli Futbol Takımı’nın maçları nedeniyle Türkiye’de olan yıldız futbolcunun attığı mesajla başladı.Doğan, Turan’ın buluşma teklifine olumlu cevap verdi.İLİŞKİLERİNİN MUHASEBESİNİ YAPTILAR

Gizlice buluşan ikili, ayrı geçirdikleri günlerin ve ilişkilerinin muhasebesini yaptı.

Yakın çevrelerine göre, ayrılığın ardından, “İlişkiyi ileriye taşıyamayacağımızı gördüğümüz noktada birlikteliğimize son verdik” diye açıklama yapan Doğan, Turan’a evlilik şartı koştu.Yıldız futbolcunun evliliğe sıcak baktığını söylemesiyle buzlar eridi.

'NE EBRU NE DİDEM'

Arda Turan’ın adı Ebru Şallı ve Didem Soydan ile aşk dedikodularına karışmış, çiftin bu yüzden ayrıldığı iddia edilmişti.

 

Kaynak: Posta

 

 

 

2901
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.