Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Arda çok üzgün çünkü...

Arda çok üzgün çünkü...

İlişkileri hakkında konuşmamayı tercih eden Galatasaraylı futbolcu Arda Turan ile oyuncu Sinem Kobal, bir süredir birlikte görünmeyince ayrılık iddiaları ortaya atıldı.

Güncellenme tarihi: 29.04.2014
SİNEM KOBAL FOTOĞRAFLARI Kanal D'de yayınlanan "Küçük Sırlar" dizisinde yoğun bir tempoyla çalışan Sinem Kobal'ın, izlemeye gittiği İstanbul Fashion Week defilelerinin ardından gazetecilerin sorularını, "Özel hayatım için konuşma yasağım var, üzgünüm" diyerek yanıtlaması ve Arda Turan'ın da iki gündür Galatasaray idmanlarına "Özel problemlerim var" diyerek çıkmaması, ikilinin ilişkisi hakkındaki soru işaretlerini artırdı. Ayrılık iddialarının doğru olmadığını söyleyen Kobal, "Çok şükür böyle bir şey yok. İkimiz de çok mutluyuz ve birlikteliğimiz devam ediyor. İnsanlar neden bizimle ilgili böyle dedikodular yayıyor anlamıyorum. Artık hakkımızda çıkan haberlerin bitmesini bekliyoruz. Özel hayatım hakkında konuşmak istemiyorum bu bizim tercihimiz. Ama konuşmadıkça da bu tarz haberler çıkıyor. Çok şükür birlikteyiz ve birbirimizi seviyoruz. Arda'nın son günlerde maçlardan dolayı canı sıkkın ve üzülüyor. Sanırım onu üzgün gördükleri için böyle bir yalan uyduruyorlar" dedi. Konuyla ilgili ulaştığımız Arda Turan ise, "Biz birbirimizi seviyoruz ve ilişkimizde herhangi bir sorun yok. Ayrılmadık ve iddia edildiği gibi sorunlar da yaşamıyoruz. Biz takım olarak sıkıntılı bir dönem yaşıyoruz ve benim tek sıkıntım bu. Özel hayatımız hakkında konuşmuyoruz bu da bizim tercihimiz. Mutluyuz ve bunun dedikodularla bozulmasını istemiyoruz. Bunları bilmeniz yeterli" dedi. Arda Turan, ailesinin Sinem Kobal'ı istemediği konusunda ise, "Kesinlikle böyle bir şey yok. Bizim mutluluğumuz, ailelerimizi de mutlu eder" dedi. (Hürriyet)
448
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.