Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Arda çok hoş bir adam

Arda çok hoş bir adam

Paris Hilton, dünkü çekimlerde İstanbul'a gelmeden önce hakkında internetten araştırma yaptığı Arda Turan ile bir araya geldi. Paris

Güncellenme tarihi: 28.04.2014

Atletico Madrid’de forma giyen ünlü futbolcu Arda Turan ile Defacto isimli giyim markasının reklam filminde oynamak için pazar günü ülkemize gelen skandallarıyla ünlü model Paris Hilton, dün çekimler için kamera karşısındaydı.

İkili firmanın 2012-2013 Sonbahar Kış Kampanyası’nın reklam çekimleri için Sinan Çetin’in yönetmenliğinde kamera karşısına geçti. Çekimlerde neşeli tavırlarıyla dikkat çeken Turan’ın reklamdan 1 milyon, Hilton’un ise 3.5 milyon TL aldığı gündeme gelmişti. Daha önce de Türkiye’ye 2 kez gelen Hilton, İstanbul’a vardıktan sonra twitter sayfasına “İstanbul’a indim. Burayı çok seviyorum, çok özel bir şehir!” tweet’ini attı.

ARDA: ÇOK HOŞ BİR ADAM

Paris Hilton kendi resmi internet sitesinde de Arda Turan ile çektirdiği fotoğrafını yayınladı.

Hilton, paylaştığı fotoğrafın altında ise "İstanbul'da Arda Turan ile reklam çekimlerindeyiz. Çok hoş bir adam" ifadelerine yer verdi.

FLAŞLARIN AZİZLİĞİNE UĞRADI

Önceki gün saat 13.10’da İstanbul’a ayak basan Hilton, karşısında basını görünce uçağa geri dönerek makyaj yaptı. Daha sonra dışarı çıkan Hilton, ince kazağının altına iç çamaşırı giymeyince flaşların azizliğine uğradı. Beş bavulla gelen Hilton’un hayranları hazırladıkları Türkçe ve İngilizce pankartlarla karşıladı. Pankartlardan birinde kamyonların arkasında yazan “Kamyon çeker 10 - 20 ton, gönlüm çeker Paris Hilton” yazması görenleri güldürdü.

PARIS HILTON FOTOĞRAFLARI

Türkiye’ye 3. kez geldiğini belirten Hilton, Turan’la yüz yüze tanışmadıklarını ancak ünlü futbolcu hakkında internette bilgi toplayıp fotoğraflarını baktığını anlattı. Hilton, gazetecilerin “Türkiye’de yaşamak ister misiniz?” sorusuna ise “Kim bilir belki de yaşayabilirim. Buradaki kadınlar çok egzotik, ayrıca erkekler de çok yakışıklı. Boğazdaki kulüpleri seviyorum” diye yanıt verdi. Reklam için firmanın 6 milyon TL bütçe ayırdığı, bu ücretin 1 milyon TL’sinin Turan’a, 3.5 milyon TL’sinin de Hilton’a ayrıldığı öne sürüldü.

(Milliyet)

532
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.