Magazin

Arda bana karışmaz

Arda bana karışmaz

Sevgilisi Arda Turan izin vermediği için "Küçük Sırlar"daki rol arkadaşı Burak Özçivit'le öpüşmediği iddia edilen Sinem Kobal, "Arda bana karışmaz" dedi.

Güncellenme tarihi:
SİNEM KOBAL BURADA "Küçük Sırlar" dizisinde rol alan Burak Özçivit ve Sinem Kobal'a öpüşme sahnesi yazılmış, ancak Özçivit rol arkadaşını yalnızca dudağının kenarından öpebilmişti. Kobal'ın, futbolcu sevgilisi Arda Turan'ın koyduğu yasak yüzünden öpüşmediği öne sürülmüş, Özçivit de "Yasaklar yüzünden öpüşemiyoruz" demişti. Ancak Kobal, iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi. Önceki gece Bebek'te Arda Turan'la buluşan genç oyuncu, gazetecilerin sorusu üzerine "Arda bana işimle ilgili herhangi bir baskı yapmıyor" dedi. Turan ise iddialar hakkında şunları söyledi: "Ben bu konuda Sinem'e en ufak bir şey söylemem, kararlarını etkilemem. O işini en iyi şekilde yapan, profesyonel bir oyuncu. Ona neden karışayım? Öpüşme sahnesi yüzünden kavga ettiğimiz söyleniyor, bizim aramızda hiçbir problem yok. Çok mutlu bir beraberliğimiz var." (Hürriyet)
Yayın tarihi: 26.09.2010
386
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.