Magazin

Aptal sarışın olmak beni üzmüyor

Aptal sarışın olmak beni üzmüyor

Yeliz Yeşilmen, katıltığı söyleşi de sarışın olduğu için gelen aptal sarışın rollerinin kendisini rahatsız etmediğini söyledi.

Yeşilmen'in resimleri sağda

Kendisindeki yeteneği ilk olarak Adana'dan İstanbul'a gelirken kendisinin keşfettiğini söyleyen Yeşilmen, şimdilerde birçok dizi önerisi dışında bir de sinema filmi teklifi almış ama, filmdeki bir sahne yüzünden bu teklifi reddetmiş.

Rol aldığı dizilerde 'aptal sarışın'rollerini üstlenmesinin kendisini rahatsız etmediğini söylüyor genç şarkıcı. "Bu rolün de hakkını vermek marifettir" diyor ve asıl hedefinin sinemada bir aksiyon filminde rol almak olduğunu belirtiyor.

Yeni albümünü banka kredisiyle kendisinin piyasaya çıkarttığını söyleyen Yeşilmen, sonuçtan son derece memnun olduğunu belirtiyor. Sadece İstanbul'lu değil, konser için gittiği Anadolu'nun birçok ilindeki sevenlerinin kendisini paylaşamadıklarını belirten Yeşilmen "Ben konser şarkıcısıyım. İnsanları eğlendirmeyi hedefliyorum ve bunda da başarılı oluyorum" diyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 06.08.2006
343
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.