Magazin

Annesini yalnız bırakmıyor

Annesini yalnız bırakmıyor

Antalya'nın Kemer İlçesi'nde düzenlenen 9'uncu Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali'nde sahneye çıkan sanatçı Hülya Avşar'ı kızı Zehra Çilingiroğlu arkadaşlarıyla birlikte izledi

zehra çilingiroğlu

Kemer Stadı’ndaki konseri Kemer Belediye Başkanı MHP’li Mustafa Gül, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Mutlu, sanatçılar Safiye Soyman ve oğlu Harun Akaröz, Süheyl Uygur, Salih Güney, Tanyeli ve çok sayıda vatandaş izledi. Konser öncesi tiyatro oyuncusu Nejat Uygur’a ’onur ödülü’ verildi. Başkan Gül’ün verdiği ödülü, rahatsızlığı nedeniyle festivale katılamayan Uygur adına oğlu Süheyl Uygur aldı. Ardından ’Kuzeyin Uşakları’ folklor grubu ile Tanyeli sahne aldı.

Tanyeli, söylediği şarkılar ve yaptığı dans gösterisiyle beğeniyle izlendi. Tanyeli’nin ardından sanatçı Hülya Avşar sahneye çıktı. Siyah derin sırt dekolteli elbisesiyle dikkat çeken Hülya Avşar, konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Neşeli tavırlarıyla dikkat çeken Avşar, uzun zamandır festival kapsamında konser vermediğini söyledi. Festivallerin oldukça coşkulu geçtiğini belirten Avşar, "Halkın karşısında olmakla, gazino ve protokol seyircisinin karşısında olmak çok farklı bir duygu. Bunu bugün hissettim. Heyecanlandım ve çok keyifliyim" dedi. Yeni bir albüm hazırlığı içinde olduğunu da vurgulayan

Hülya Avşar, albümünün bitmek üzere olduğunu ve Ramazan Bayramı’na kadar yetiştirmeyi hedeflediğini söyledi. Albüm üzerinde son düzenlemeleri yaptıklarını anlatan Avşar, çalışmaların eylül ayına kadar da sürebileceğini vurguladı. Yoğun bir konser programı olduğunu aktaran Avşar, "Ramazan Bayramı’nda yoğun bir konser programım var. Bu arada tatili de ihmal etmeyeceğim. Gözlerden ve magazincilerden uzak teknede bir tatil planlıyorum" diye konuştu.

Gazetecilerin sorularının ardından şarkılarını seslendiren Avşar, izleyenlerini coşturdu. Konser boyunca etrafına sataşmayı da ihmal etmeyen Avşar, şakalarıyla hayranlarını güldürdü. Gecenin sonunda Belediye Başkanı Gül, eşi Neşe Gül ve oğlu İsmail Gül, Hülya Avşar’a festival onur ödülü verdi. 9’uncu Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali, bu konserle sona erdi.

HÜRRİYET

Yayın tarihi: 23.06.2012
1855
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.