Magazin

Annesi sefalet içinde

Annesi sefalet içinde

Milyon dolarlık bir servete sahip olan Jennifer Aniston, kendisi lüks içinde yaşarken, annesinin mütevazı bir yaşam sürmesine göz yumuyor.

Güncellenme tarihi:
JENNIFER ANISTON BURADA Hollywood'un en çok kazanan kadınlarından biri olan Jennifer Aniston, göründüğü kadar masum değil... Eşi Brad Pitt'i Angelina Jolie'nin 'çalmasından' sonra tüm dünyanın büyük bir sempati duymaya başladığı Aniston, annesini sefalete terk etmiş! Film başına milyonlarca dolar kazanan Jennifer Aniston, malikanesinde lüks içinde yaşarken annesi, tek odalı bir dairede yaşıyor. 74 yaşındaki annesi Nancy Aniston'ı kesinlikle görmek istemeyen güzel oyuncu, yeni yıla arkadaşlarıyla birlikte Meksika'da girecek. Annesiyse tek başına evinde oturacak. Nancy Aniston'ın yakınları, "Kızıyla beş yıldır küs. Nancy, kızı hakkında biyografik bir kitap yazdı. Her şey ondan sonra kötüleşti" diye konuşuyor. Jennifer Aniston, 2006 yılında satın aldığı 13 milyon dolarlık bir malikanede yaşıyor. Nancy Aniston, tek oda-salon bir dairede yaşıyor. Daire, Los Angeles'ın en fakir semtlerinden birinde. Aniston, 200 bin dolarlık Bentley ile dolaşıyor. Aniston, Bentley dışında bir araba kullanmıyor. Nancy Aniston, 2001 yılında satın aldığı dört bin dolarlık, hasarlı bir Toyata marka bir araba kullanıyor.
Yayın tarihi: 30.12.2010
518
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.